Plavecký pás Tutee 11 dielikov (variant modrá)

Plavecký pás je skvelou pomôckou pri výučbe plávania detí a pri výbere veľkosti je potrebné brať ohľad najmä na váhu a plavecké schopnosti malého plavca.

12,34 €

Skladom -
Výber farby
Množstvo

Plavecký pás je skvelou pomôckou pri výučbe plávania detí a pri výbere veľkosti je potrebné brať ohľad najmä na váhu a plavecké schopnosti malého plavca. Na rozdiel od nafukovacieho kruhu udržuje plavecký pás začínajúci plavcov v prirodzenej plaveckej polohe a uľahčuje tak získavanie základných plaveckých zručností.

Plavecké pásy sú vybavené kvalitným popruhom s pevnou sponou, ktorá zaisťuje bezpečnosť malých plavcov aj pri častom používaní v chlórovanej vode.

Veľkou výhodou plaveckých pásov je ich variabilita. Jednotlivé dieliky možno kedykoľvek uberať alebo pridávať podľa plaveckej zdatnosti alebo váhy a veku začínajúceho plavca.

Plavecké pásy vyrábame v ČR a sú dostupné v mnohých farebných variantoch a štyroch veľkostiach.

Vhodný pre deti do 22 kg
Dĺžka popruhu:
100cm

Materiál: pena EVA

Pena EVA je dnes vďaka svojim vlastnostiam často využívaná pri výrobe športových pomôcok a doplnkov.
Materiál EVA má sieťovanú štruktúru, čím získava niektoré špecifické vlastnosti ako napr. nízku hustotu, minimálnu nasiakavosť, veľmi dobrú odolnosť proti UV žiareniu, baktériám a mechanickému opotrebovaniu. Materiál EVA je zdravotne nezávadný, neobsahuje ftaláty.

22015

Špecifické referencie

ean13
8595607403078

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: